Gdzie wysłać fax w Będzinie

Będzin – miasto położone w południowej Polsce, w województwie śląskim, nad rzeką Czarną Przemszą. Będzin znajduje się na terenie Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Miasto jest ważnym ośrodkiem przemysłowym. Dobrze rozwija się tu hutnictwo metali nieżelaznych, przemysł energetyczny, spożywczy i materiałów budowlanych.

Jeszcze do niedawna w Będzinie można było wysłać fax w większości placówek pocztowych. Niestety, obecnie Poczta Polska już nie świadczy usługi nadawania faksów.

Alternatywą jest fax internetowy, który nie wymaga posiadania jakiegokolwiek urządzenia. Aby wysłać fax, nie musimy nawet znajdować się w Będzinie. Wystarczy jedynie dostęp do skrzynki e-mail oraz plik z zeskanowanym dokumentem. Fax przez internet to coraz popularniejsza usługa, świadczona już przez kilku dostawców w Polsce. Niezawodnie działa na przykład otoFaks.pl. Aby wysłać fax, wystarczy zarejestrować się i doładować konto prepaid kwotą minimum 4 zł brutto. Test usługi trwa 7 dni. Po tym okresie, aby utrzymać aktywne konto, należy opłacić abonament. Więcej informacji na stronie www.otofaks.pl.