Gdzie wysłać fax w Bielsku Podlaskim

Bielsk Podlaski – miasto zlokalizowane w województwie podlaskim, nad rzeką Białą, około 50km od Białegostoku. Bielsk Podlaski jest dużym ośrodkiem przemysłu budowlanego, włókienniczego, produkcji napojów gazowanych oraz przetwórstwa ryb.

Jeszcze do niedawna w Bielsku Podlaskim można było wysłać fax w większości placówek pocztowych. Niestety, obecnie Poczta Polska już nie świadczy usługi nadawania faksów.

Alternatywą jest fax internetowy, który nie wymaga posiadania jakiegokolwiek urządzenia. Aby wysłać fax, nie musimy nawet znajdować się w Bielsku Podlaskim. Wystarczy jedynie dostęp do skrzynki e-mail oraz plik z zeskanowanym dokumentem. Fax przez internet to coraz popularniejsza usługa, świadczona już przez kilku dostawców w Polsce. Niezawodnie działa na przykład otoFaks.pl. Aby wysłać fax, wystarczy zarejestrować się i doładować konto prepaid kwotą minimum 4 zł brutto. Test usługi trwa 7 dni. Po tym okresie, aby utrzymać aktywne konto, należy opłacić abonament. Więcej informacji na stronie www.otofaks.pl.