Gdzie wysłać fax w Biłgoraju

Biłgoraj – miasto zlokalizowane w południowo-wschodniej Polsce, w województwie lubelskim. Przez miasto przepływają dwie rzeki: Biała Łada i Czarna Łada. Biłgoraj stanowi bardzo dobrą bazę wypadową dla turystów, którzy chcą odwiedzić Roztocze i Puszczę Solską.

Jeszcze do niedawna w Biłgoraju można było wysłać fax w większości placówek pocztowych. Niestety, obecnie Poczta Polska już nie świadczy usługi nadawania faksów.

Alternatywą jest fax internetowy, który nie wymaga posiadania jakiegokolwiek urządzenia. Aby wysłać fax, nie musimy nawet znajdować się w Biłgoraju. Wystarczy jedynie dostęp do skrzynki e-mail oraz plik z zeskanowanym dokumentem. Fax przez internet to coraz popularniejsza usługa, świadczona już przez kilku dostawców w Polsce. Niezawodnie działa na przykład otoFaks.pl. Aby wysłać fax, wystarczy zarejestrować się i doładować konto prepaid kwotą minimum 4 zł brutto. Test usługi trwa 7 dni. Po tym okresie, aby utrzymać aktywne konto, należy opłacić abonament. Więcej informacji na stronie www.otofaks.pl.