Gdzie wysłać fax w Busku-Zdroju

Busko-Zdrój – miasto zlokalizowane w województwie świętokrzyskim. W południowej części miasta położona jest strefa uzdrowiskowa, gdzie znajduje się 13 obiektów stanowiących bazę sanatoryjną. Głównymi zabiegami są tu kąpiele siarczkowe.

Jeszcze do niedawna w Busku-Zdroju można było wysłać fax w większości placówek pocztowych. Niestety, obecnie Poczta Polska już nie świadczy usługi nadawania faksów.

Alternatywą jest fax internetowy, który nie wymaga posiadania jakiegokolwiek urządzenia. Aby wysłać fax, nie musimy nawet znajdować się w Busku-Zdroju. Wystarczy jedynie dostęp do skrzynki e-mail oraz plik z zeskanowanym dokumentem. Fax przez internet to coraz popularniejsza usługa, świadczona już przez kilku dostawców w Polsce. Niezawodnie działa na przykład otoFaks.pl. Aby wysłać fax, wystarczy zarejestrować się i doładować konto prepaid kwotą minimum 4 zł brutto. Test usługi trwa 7 dni. Po tym okresie, aby utrzymać aktywne konto, należy opłacić abonament. Więcej informacji na stronie www.otofaks.pl.