Gdzie wysłać fax w Chełmie

Chełm – miasto położone we wschodniej Polsce, w województwie lubelskim. Chełm znajduje się w bliskiej odległości od granicy z Białorusią i Ukrainą. Miasto leży nad rzeką Uherką. Chełm ma bogatą historię związaną z trzema kulturami: polską, ruską i żydowską.

Jeszcze do niedawna w Chełmie można było wysłać fax w większości placówek pocztowych. Niestety, obecnie Poczta Polska już nie świadczy usługi nadawania faksów.

Alternatywą jest fax internetowy, który nie wymaga posiadania jakiegokolwiek urządzenia. Aby wysłać fax, nie musimy nawet znajdować się w Chełmie. Wystarczy jedynie dostęp do skrzynki e-mail oraz plik z zeskanowanym dokumentem. Fax przez internet to coraz popularniejsza usługa, świadczona już przez kilku dostawców w Polsce. Niezawodnie działa na przykład otoFaks.pl. Aby wysłać fax, wystarczy zarejestrować się i doładować konto prepaid kwotą minimum 4 zł brutto. Test usługi trwa 7 dni. Po tym okresie, aby utrzymać aktywne konto, należy opłacić abonament. Więcej informacji na stronie www.otofaks.pl.