Gdzie wysłać fax w Chełmnie

Chełmno – miasto położone w województwie kujawsko-pomorskim, nad Wisłą. Chełmno jest jednym z najstarszych miast w północnej Polsce. Miasto jest bardzo bogate w zabytki, dlatego miłośnicy średniowiecza i nie tylko znajdą tu wiele ciekawych miejsc.

Jeszcze do niedawna w Chełmnie można było wysłać fax w większości placówek pocztowych. Niestety, obecnie Poczta Polska już nie świadczy usługi nadawania faksów.

Alternatywą jest fax internetowy, który nie wymaga posiadania jakiegokolwiek urządzenia. Aby wysłać fax, nie musimy nawet znajdować się w Chełmnie. Wystarczy jedynie dostęp do skrzynki e-mail oraz plik z zeskanowanym dokumentem. Fax przez internet to coraz popularniejsza usługa, świadczona już przez kilku dostawców w Polsce. Niezawodnie działa na przykład otoFaks.pl. Aby wysłać fax, wystarczy zarejestrować się i doładować konto prepaid kwotą minimum 4 zł brutto. Test usługi trwa 7 dni. Po tym okresie, aby utrzymać aktywne konto, należy opłacić abonament. Więcej informacji na stronie www.otofaks.pl.