Gdzie wysłać fax w Opolu

Opole – miasto zlokalizowane w południowo-zachodniej Polsce, stolica województwa opolskiego. Opole znajduje się na Nizinie Śląskiej, nad rzeką Odrą. Będąc tu warto zobaczyć na przykład Katedrę Świętego Krzyża, rynek Starego Miasta, czy też Aleję Gwiazd Festiwalu Polskiej Piosenki.

Jeszcze do niedawna w Opolu można było wysłać fax w większości placówek pocztowych. Niestety, obecnie Poczta Polska już nie świadczy usługi nadawania faksów.

Alternatywą jest fax internetowy, który nie wymaga posiadania jakiegokolwiek urządzenia. Aby wysłać fax, nie musimy nawet znajdować się w Opolu. Wystarczy jedynie dostęp do skrzynki e-mail oraz plik z zeskanowanym dokumentem. Fax przez internet to coraz popularniejsza usługa, świadczona już przez kilku dostawców w Polsce. Niezawodnie działa na przykład otoFaks.pl. Aby wysłać fax, wystarczy zarejestrować się i doładować konto prepaid kwotą minimum 4 zł brutto. Test usługi trwa 7 dni. Po tym okresie, aby utrzymać aktywne konto, należy opłacić abonament. Więcej informacji na stronie www.otofaks.pl.