Gdzie wysłać fax w Szczecinie

Szczecin – miasto zlokalizowane nad Odrą, w województwie zachodniopomorskim. Jest to ośrodek gospodarczy regionu, znajduje się tu port morski oraz stocznie. W Szczecinie zobaczyć można również wiele ciekawych miejsc, takich jak Bazylika archikatedralna św. Jakuba, Wały Chrobrego czy też Baszta Panieńska.

Jeszcze do niedawna w Szczecinie można było wysłać fax w większości placówek pocztowych. Niestety, obecnie Poczta Polska już nie świadczy usługi nadawania faksów.

Alternatywą jest fax internetowy, który nie wymaga posiadania jakiegokolwiek urządzenia. Aby wysłać fax, nie musimy nawet znajdować się w Szczecinie. Wystarczy jedynie dostęp do skrzynki e-mail oraz plik z zeskanowanym dokumentem. Fax przez internet to coraz popularniejsza usługa, świadczona już przez kilku dostawców w Polsce. Niezawodnie działa na przykład otoFaks.pl. Aby wysłać fax, wystarczy zarejestrować się i doładować konto prepaid kwotą minimum 4 zł brutto. Test usługi trwa 7 dni. Po tym okresie, aby utrzymać aktywne konto, należy opłacić abonament. Więcej informacji na stronie www.otofaks.pl.