Gdzie wysłać fax w Ustrzykach Dolnych

Ustrzyki Dolne – miasto położone w województwie podkarpackim, siedziba powiatu bieszczadzkiego. Ustrzyki Dolne leżą nad rzeką Strwiąż. Miejsce to uznawane jest za zimową stolicę województwa z uwagi na najbardziej rozbudowaną infrastrukturę narciarską.

Jeszcze do niedawna w Ustrzykach Dolnych można było wysłać fax w większości placówek pocztowych. Niestety, obecnie Poczta Polska już nie świadczy usługi nadawania faksów.

Alternatywą jest fax internetowy, który nie wymaga posiadania jakiegokolwiek urządzenia. Aby wysłać fax, nie musimy nawet znajdować się w Ustrzykach Dolnych. Wystarczy jedynie dostęp do skrzynki e-mail oraz plik z zeskanowanym dokumentem. Fax przez internet to coraz popularniejsza usługa, świadczona już przez kilku dostawców w Polsce. Niezawodnie działa na przykład otoFaks.pl. Aby wysłać fax, wystarczy zarejestrować się i doładować konto prepaid kwotą minimum 4 zł brutto. Test usługi trwa 7 dni. Po tym okresie, aby utrzymać aktywne konto, należy opłacić abonament. Więcej informacji na stronie www.otofaks.pl.