Gdzie wysłać fax w Zielonej Górze

Zielona Góra – miasto położone w zachodniej Polsce, na zboczu doliny rzeki Odry, w województwie lubuskim. Jest to miasto zabytkowe, z racji niewielkich zniszczeń w trakcie wojen, bardzo ładnie zachowała się dawna zabudowa. Zielona Góra znana jest jako polska stolica wina i winobrania.Każdego roku, we wrześniu odbywa się tu święto winobrania, a turystów po ulicach miasta oprowadza sam bóg Bachus wraz ze swoją świtą.

Jeszcze do niedawna w Zielonej Górze można było wysłać fax w większości placówek pocztowych. Niestety, obecnie Poczta Polska już nie świadczy usługi nadawania faksów.

Alternatywą jest fax internetowy, który nie wymaga posiadania jakiegokolwiek urządzenia. Aby wysłać fax, nie musimy nawet znajdować się w Zielonej Górze. Wystarczy jedynie dostęp do skrzynki e-mail oraz plik z zeskanowanym dokumentem. Fax przez internet to coraz popularniejsza usługa, świadczona już przez kilku dostawców w Polsce. Niezawodnie działa na przykład otoFaks.pl. Aby wysłać fax, wystarczy zarejestrować się i doładować konto prepaid kwotą minimum 4 zł brutto. Test usługi trwa 7 dni. Po tym okresie, aby utrzymać aktywne konto, należy opłacić abonament. Więcej informacji na stronie www.otofaks.pl.