Gdzie wysłać fax w Bielsku-Białej

Bielsko-Biała – miasto zlokalizowane w południowej Polsce, w województwie śląskim, nad rzeką Białą. Jest jednym z najlepiej rozwiniętych gospodarczo miast Polski. W granicach administracyjnych miasta znajdują się tereny wyżynne (Pogórze Śląskie) oraz górskie (Beskid Śląski i Beskid Mały).

Jeszcze do niedawna w Bielsku-Białej można było wysłać fax w większości placówek pocztowych. Niestety, obecnie Poczta Polska już nie świadczy usługi nadawania faksów.

Alternatywą jest fax internetowy, który nie wymaga posiadania jakiegokolwiek urządzenia. Aby wysłać fax, nie musimy nawet znajdować się w Bielsku-Białej. Wystarczy jedynie dostęp do skrzynki e-mail oraz plik z zeskanowanym dokumentem. Fax przez internet to coraz popularniejsza usługa, świadczona już przez kilku dostawców w Polsce. Niezawodnie działa na przykład otoFaks.pl. Aby wysłać fax, wystarczy zarejestrować się i doładować konto prepaid kwotą minimum 4 zł brutto. Test usługi trwa 7 dni. Po tym okresie, aby utrzymać aktywne konto, należy opłacić abonament. Więcej informacji na stronie www.otofaks.pl.