Gdzie wysłać fax w Częstochowie

Częstochowa – miasto zlokalizowane w południowej Polsce, w województwie śląskim. Częstochowa kojarzona jest przede wszystkim z zespołem klasztornym na Jasnej Górze. Jasna Góra jest najważniejszym centrum pielgrzymkowym katolików w Polsce (pielgrzymki przybywają tu do cudownego obrazu Matki Bożej Częstochowskiej).

Jeszcze do niedawna w Częstochowie można było wysłać fax w większości placówek pocztowych. Niestety, obecnie Poczta Polska już nie świadczy usługi nadawania faksów.

Alternatywą jest fax internetowy, który nie wymaga posiadania jakiegokolwiek urządzenia. Aby wysłać fax, nie musimy nawet znajdować się w Częstochowie. Wystarczy jedynie dostęp do skrzynki e-mail oraz plik z zeskanowanym dokumentem. Fax przez internet to coraz popularniejsza usługa, świadczona już przez kilku dostawców w Polsce. Niezawodnie działa na przykład otoFaks.pl. Aby wysłać fax, wystarczy zarejestrować się i doładować konto prepaid kwotą minimum 4 zł brutto. Test usługi trwa 7 dni. Po tym okresie, aby utrzymać aktywne konto, należy opłacić abonament. Więcej informacji na stronie www.otofaks.pl.