Gdzie wysłać fax w Kielcach

Kielce – miasto położone w środkowo-wschodniej Polsce, będące stolicą województwa świętokrzyskiego. Kielce znajdują się nad rzeką Silnicą, w Górach Świętokrzyskich. Będąc w Kielcach koniecznie trzeba zobaczyć Pałac Biskupów Krakowskich oraz kościół św. Wojciecha, związany z legendą o powstaniu miasta.

Jeszcze do niedawna w Kielcach można było wysłać fax w większości placówek pocztowych. Niestety, obecnie Poczta Polska już nie świadczy usługi nadawania faksów.

Alternatywą jest fax internetowy, który nie wymaga posiadania jakiegokolwiek urządzenia. Aby wysłać fax, nie musimy nawet znajdować się w Kielcach. Wystarczy jedynie dostęp do skrzynki e-mail oraz plik z zeskanowanym dokumentem. Fax przez internet to coraz popularniejsza usługa, świadczona już przez kilku dostawców w Polsce. Niezawodnie działa na przykład otoFaks.pl. Aby wysłać fax, wystarczy zarejestrować się i doładować konto prepaid kwotą minimum 4 zł brutto. Test usługi trwa 7 dni. Po tym okresie, aby utrzymać aktywne konto, należy opłacić abonament. Więcej informacji na stronie www.otofaks.pl.