Gdzie wysłać fax w Złotowie

Złotów – miasto w województwie wielkopolskim. Jest siedzibą władz powiatu złotowskiego. Miasto cechuje wielokulturowość – przez wieki żyli tu Polacy, Niemcy, Żydzi, wyznający trzy różne religie: katolicką, protestancką i judaistyczną, co jest widoczne w zachowanych do dziś, nielicznych zabytkach i zabudowie miasta.

Jeszcze do niedawna w Złotowie można było wysłać fax w większości placówek pocztowych. Niestety, obecnie Poczta Polska już nie świadczy usługi nadawania faksów.

Alternatywą jest fax internetowy, który nie wymaga posiadania jakiegokolwiek urządzenia. Aby wysłać fax, nie musimy nawet znajdować się w Złotowie. Wystarczy jedynie dostęp do skrzynki e-mail oraz plik z zeskanowanym dokumentem. Fax przez internet to coraz popularniejsza usługa, świadczona już przez kilku dostawców w Polsce. Niezawodnie działa na przykład otoFaks.pl. Aby wysłać fax, wystarczy zarejestrować się i doładować konto prepaid kwotą minimum 4 zł brutto. Test usługi trwa 7 dni. Po tym okresie, aby utrzymać aktywne konto, należy opłacić abonament. Więcej informacji na stronie www.otofaks.pl.