Gdzie wysłać fax w Żywcu

Żywiec – niewielkie miasto w południowej Polsce, należące do województwa śląskiego, które jest znane nie tylko z popularnego trunku o tej samej nazwie, ale również z wyjątkowo malowniczego położenia. Miasto usytuowane jest w Kotlinie Żywieckiej i nad Jeziorem Żywieckim, a szereg atrakcyjnych miejsc do odwiedzenia oraz ciekawa historia miasta ściągają do Żywca turystów z całej Polski przez cały rok.

Jeszcze do niedawna w Żywcu można było wysłać fax w większości placówek pocztowych. Niestety, obecnie Poczta Polska już nie świadczy usługi nadawania faksów.

Alternatywą jest fax internetowy, który nie wymaga posiadania jakiegokolwiek urządzenia. Aby wysłać fax, nie musimy nawet znajdować się w Żywcu. Wystarczy jedynie dostęp do skrzynki e-mail oraz plik z zeskanowanym dokumentem. Fax przez internet to coraz popularniejsza usługa, świadczona już przez kilku dostawców w Polsce. Niezawodnie działa na przykład otoFaks.pl. Aby wysłać fax, wystarczy zarejestrować się i doładować konto prepaid kwotą minimum 4 zł brutto. Test usługi trwa 7 dni. Po tym okresie, aby utrzymać aktywne konto, należy opłacić abonament. Więcej informacji na stronie www.otofaks.pl.