Gdzie wysłać fax w Żyrardowie

Żyrardów – miasto w Polsce położone w województwie mazowieckim, w powiecie żyrardowskim. Żyrardów jest miastem niezwykle pięknym i wyjątkowym. Unikalność ta wynika z jego historii oraz z tego co z niej pozostało. To, zbudowane w całości z czerwonej cegły, miejsce było świadkiem oraz uczestnikiem wielu historycznych wydarzeń jakie miały miejsce w naszym kraju np.: rewolucja przemysłowa, czy pierwszy strajk robotników na ziemiach polskich w 1883 roku tzw. Strajk Szpularek.

Jeszcze do niedawna w Żyrardowie można było wysłać fax w większości placówek pocztowych. Niestety, obecnie Poczta Polska już nie świadczy usługi nadawania faksów.

Alternatywą jest fax internetowy, który nie wymaga posiadania jakiegokolwiek urządzenia. Aby wysłać fax, nie musimy nawet znajdować się w Kaliszu. Wystarczy jedynie dostęp do skrzynki e-mail oraz plik z zeskanowanym dokumentem. Fax przez internet to coraz popularniejsza usługa, świadczona już przez kilku dostawców w Polsce. Niezawodnie działa na przykład otoFaks.pl. Aby wysłać fax, wystarczy zarejestrować się i doładować konto prepaid kwotą minimum 4 zł brutto. Test usługi trwa 7 dni. Po tym okresie, aby utrzymać aktywne konto, należy opłacić abonament. Więcej informacji na stronie www.otofaks.pl.